Skambink jau dabar: 8 (46) 397000

Minijos g. 169I, 8 korp., Klaipėda

Lithuanian Belarusian English Russian

Įmonė UAB "Vijūra" įsikūrė 1993 metais buvusio Jūros susivienijimo tinklų mezgimo fabriko patalpose, Minijos ir Smiltelės gatvių sankryžoje, Klaipėdoje. Šiuo metu įmonė ne tik specializuojasi automobilių kėbulų remontu, bet ir prekiauja suremontuotais automobiliais. Mūsų privalumas - pirkėjas iš pirmų rankų gali nusipirkti iš Amerikos ar Europos atvežtą automobilį, o jį suremontavęs Autocentre "Vijūra" gauti garantiją remonto darbams. Ateityje Jis galės kreiptis dėl nemokamo garantinio aptarnavimo. Kitas mūsų privalumas - pirkėjas visada žino kokio stovio automobilį įsigijo ir kiek sutaupė lyginant su salono ar turgaus kaina.

Autocentro "Vijūra" darbo specifika nesikeičia daugiau kaip penkiolika metų. Suburtas gerų specialistų ratas, teisingai naudojamos naujos technologijos, tikslas pilnai patenkinti kliento norus. Galime pasigirti, jog esame vieni iš geriausių padedant klientui papuolus į autoįvykį - sudaužius savo autotransporto priemonę. Šiuo atveju, mūsų įmonės specialistai taps tarpininkais tarp Kliento ir Draudimo bendrovės (dirbame su visomis draudimo bendrovėmis Lietuvoje) ir pasirūpins, kad Draudimo bendrovė pilnai atlygintų Kliento patirtą žalą.

Šiandien esame didžiausias kėbulų autoservisas (remonto dirbtuvių plotas virš 1800 kv.m.), dėl to, atvažiavęs klientas nestatomas i eilę, o dažniausiai iš karto pradedamas remontuoti jo automobilis (pasirūpinus sugadintomis detalėmis). Pasirinkta gera komanda, turima viso pasaulio gaminamų automobilių kėbulų duomenų bazė, naudojama naujausia kėbulo remonto technologija ir įranga, virš 120 metų istoriją turintys SPIES HECKER vokiškos kokybės Europoje lyderiaujantys dažai – visi šie veiksniai sukuria puikią paslaugos kokybę ir pasitikėjimą Autocentru "Vijūra".

Partneriai

PageRank Checking Icon

Draugaukime